Blog
Trendy, nowości i aktualne promocje

Ostatnie Posty

 • Jak nie powinien wyglądać medyk? Bierzemy pod lupę badanie preferencji Pacjentów
  Jak nie powinien wyglądać medyk? Bierzemy pod lupę badanie preferencji Pacjentów

  Niezależnie od wieku każdy z nas musiał kiedyś skorzystać z pomocy medycznej. Chodzi zarówno o wizytę u lekarza, jak i kontakt z pielęgniarką, dentystą, rehabilitantem, czy fizjoterapeutą. Taka sytuacja jest zazwyczaj dość stresująca. Jest jednak coś, co może zrobić każdy medyk, by poprawić komfort – zarówno pacjenta, jak i swój własny. O czym mowa? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

  Czytaj dalej
 • Kolorowe bluzy medyczne Salus Med zamówisz również hurtem
  Kolorowe bluzy medyczne Salus Med zamówisz również hurtem

  Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Dotyczy to również pracy w branży medycznej, gdzie lekarze, pielęgniarki, czy rehabilitanci, stale stykają się z emocjami pacjentów i z różnymi, często stresującymi sytuacjami. Jednym ze sposobów na poprawę humoru – zarówno swojego, jak i pacjentów – jest wykorzystywanie kolorowych bluz medycznych. Dlaczego warto je wybrać? I czy można zamówić je hurtem? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

  Czytaj dalej
 • Powody, by zamówić bluzę medyczną w Salus Med
  Powody, by zamówić bluzę medyczną w Salus Med

  Praca w charakterze lekarza, stomatologa, rehabilitanta, masażysty albo innego pracownika służby zdrowia nie jest prostym zadaniem. Każdy dzień oznacza bowiem ludzkie cierpienie, styczność z chorobami i konieczność udzielania nagłej pomocy. Warto więc wykorzystywać wszelkie okazje do tego, by poprawić swoje samopoczucie, a jednocześnie wywołać uśmiech pacjentów. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie ciekawej odzieży medycznej Salus Med. Dlaczego warto wybrać nasze bluzy? Temat ten omawiamy w...

  Czytaj dalej
 • Bluzy medyczne Salus Med to 16 milionów kolorów do wyboru. Znajdź ten, który Tobie pasuje i nie strasz Pacjentów :)
  Bluzy medyczne Salus Med to 16 milionów kolorów do wyboru. Znajdź ten, który Tobie pasuje i nie strasz Pacjentów :)

  Wizyta u lekarza lub pobyt w szpitalu niestety nie kojarzy się pozytywnie. Oznacza to przecież, że nasze zdrowie szwankuje i potrzebujemy pomocy specjalisty. W takim momencie ważny jest każdy detal, który wnosi nieco optymizmu i radości w życie pacjenta. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy, wykorzystuje kolorowe, oryginalne ubrania, które zapewniają im komfort i wywołują uśmiech na twarzy pacjentów. Jednak czym powinna charakteryzować się wysokiej...

  Czytaj dalej
 • Brak pomysłu na prezent dla dentysty? Sprawdź breloki medyczne w kształcie zębów
  Brak pomysłu na prezent dla dentysty? Sprawdź breloki medyczne w kształcie zębów

  W dzisiejszym zabieganym świecie okazywanie wdzięczności jest praktyką, która ulega zanikowi. A nie powinno tak być! Bycie uprzejmym, życzliwym i wdzięcznym ma przecież wiele korzyści. Z jednej strony poprawia nasze samopoczucie, sprawiając, że czujemy się bardziej spełnieni. Z drugiej powoduje, że osoba, której przekazujemy pozytywną energię także czuje się lepiej, a jej dzień staje się jaśniejszy.

  Czytaj dalej
 • Zestaw medyczny: kolorowy czepek + koszulka we wzorki - Twój must have na praktyki
  Zestaw medyczny: kolorowy czepek + koszulka we wzorki - Twój must have na praktyki

  Nikt nie lubi chorować. Nikt nie lubi też przebywać na oddziale szpitalnym – czym to na krótszy, czy dłuższy okres. W takich trudnych chwilach duże znaczenie mają nawet drobne elementy, które poprawiają nasz humor. Właśnie dlatego coraz więcej polskich lekarzy i pielęgniarek decyduje się zamienić tradycyjne stroje na kolorowe, wielobarwne propozycje. Jest to szczególnie ważne dla małych pacjentów, którym trudno jest się odnaleźć w nowej sytuacji.  Zestawem, który warto wybrać m.in. na...

  Czytaj dalej
 • Dzieci boją się wizyt u lekarza. Bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą temu zaradzić :)
  Dzieci boją się wizyt u lekarza. Bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą temu zaradzić :)

  Wizyta dziecka u lekarza nie musi być traumą, o ile odpowiednio przygotujemy siebie i swój gabinet na odwiedziny małych pacjentów. Sprawdź, jak przełamać w dziecku strach przed lekarzem i w jaki sposób bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą mu zaradzić.

  Czytaj dalej
 • Twoje dziecko zdało egzamin lekarski? Podaruj mu odzież medyczną w szalone wzorki
  Twoje dziecko zdało egzamin lekarski? Podaruj mu odzież medyczną w szalone wzorki

  Każdy sukces dziecka jest powodem do dumy rodzica. Wygrany konkurs, zdobyty medal w zawodach sportowych czy też zdany egzamin to dobre okazje do tego, by wręczyć dziecku upominek, który będzie upamiętniał to ważne wydarzenie. Znalezienie prezentu w przypadku młodszych dzieci wydaje się łatwiejsze, ale również i studentów można zaskoczyć. Jak sprawić radość przyszłym medykom? Dobrym rozwiązaniem może być zakup nietuzinkowej, kolorowej odzieży medycznej. Dlaczego taki wybór się sprawdzi? Poznaj...

  Czytaj dalej
 • Koszulki medyczne na każdą... specjalizację :)
  Koszulki medyczne na każdą... specjalizację :)

  Kolorowa odzież medyczna z oryginalnymi wzorami to coś, co sprawdzi się w każdej placówce medycznej, do której przychodzą dzieci. Ale może nawet i u niejednego dorosłego pacjenta oryginalny strój dentysty wywoła uśmiech i spowoduje, że poziom stresu nieco opadnie. Może więc warto pomyśleć o takim zakupie? To coś nie tylko dla dentysty, ale także dla medyków innych specjalności, dla pielęgniarek i położnych, dla masażystów czy fizjoterapeutów.

  Czytaj dalej
 • Odzież medyczna na zamówienie. Zaprojektujemy ją, uszyjemy, a radość noszenia zostawimy Tobie
  Odzież medyczna na zamówienie. Zaprojektujemy ją, uszyjemy, a radość noszenia zostawimy Tobie

  Praca w uniformach nie należy do przyjemnych, gdy masz na sobie przez całe 8 godzin ubranie z materiału sztywnego, nieoddychającego, źle dopasowanego. Dlatego w naszym zakładzie „odczarowujemy” odzież medyczną. Dziś postaramy się przedstawić najważniejsze elementy, jakimi powinna wyróżniać się najwyższej klasy odzież medyczna. Nasza jest szyta na zamówienie, przez co gwarantuje zawsze maksimum swobody.

  Czytaj dalej
Showing 1 to 10 of 14 (2 Pages)