Blog
Trendy, nowości i aktualne promocje

Dzieci boją się wizyt u lekarza. Bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą temu zaradzić :)

Przygotuj poczekalnię dla małego pacjenta

Przede wszystkim warto w poczekalni gabinetu wydzielić przestrzeń wyłącznie dla małych pacjentów. W kąciku malucha powinny znaleźć się kolorowanki i kredki, które pomogą rozładować stres, a także pluszaki, które z kolei pomogą dziecku uporać się z lękiem. Warto zadbać o to, aby poczekalnia i otoczenie gabinetu budziły zaufanie oraz pozytywne skojarzenia u dziecka. Zabawne rysunki na ścianach, ciepłe kolory mebli i ścian, a także książeczki dla najmłodszych sprawią, że dziecko zapomni na chwilę o czekającej go wizycie oraz pozbędzie się nadmiernego napięcia.

Gabinet przyjazny maluchom

Jednak poczekalnia to nie wszystko. Aby stworzyć dziecku komfortowe warunki leczenia, należy zadbać także o wystrój gabinetu, w którym również znaleźć powinny się kolorowe, zabawne akcenty oraz postaci z bajek. W gabinecie także przydadzą się pluszaki, na których będziesz mógł pokazać podstawowe czynności, związane z badaniem. W ten sposób oswoisz dziecko na przykład ze stetoskopem lub innymi narzędziami lekarskimi, niezbędnymi podczas badania. Ważne jest także stworzenie odpowiedniej, przyjaznej, ciepłej atmosfery, w którym mały pacjent poczuje się bezpiecznie. Rozluźniony, łatwiej będzie współpracował podczas badania.

Bluzy medyczne w kolorowe wzorki pozwolą przezwyciężyć strach przed lekarzem

W przezwyciężeniu strachu przed lekarzem pomogą również bluzy medyczne w kolorowe wzorki. Skrócą dystans między lekarzem a małym pacjentem, wywołując na twarzy dzieci uśmiech oraz radość. Wygodne i komfortowe, uszyte ręcznie na miarę z najwyższej jakości materiałów, przyczynią się do stworzenia w gabinecie radosnej, wesołej atmosfery. Mały pacjent, widząc lekarza w kolorowej, śmiesznej bluzie, zamiast w klasycznym, białym uniformie, zrelaksuje się oraz rozluźni, a całą wizytę i badanie potraktuje jak dobrą zabawę. Oferowane przez nas bluzy mogą mieć każdy, wymarzony przez klienta kolor, który może zostać wybrany z aż szesnastu milionów barw! Oryginalne, różnorodne wzorki sprawiają, że każda bluza jest unikatowa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Posted in: Default category

Leave a comment