Damska odzież medyczna

Strój medyczny dla kobiet jest niezbędny osobom pracujących w branży zarówno medycznej jak i okołomedycznej. Zapewniają profesjonalny wygląd, są wygodne w noszeniu i zapewniają wysoką jakość ochrony przed chorobami zakaźnymi. Odzież medyczna dla kobiet powinna być zaprojektowana tak, aby pasowała do kobiecej sylwetki i zapewniała zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo. Sprawdź ofertę damskiej odzieży medycznej w naszym sklepie internetowym.

Jest 132 produktów.

Pokazano 1-12 z 132 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 132 pozycji

BEZPIECZNE ZAKUPY DAMSKIEJ ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie podczas dokonywania zakupu damskiej odzieży medycznej, dlatego w trosce o bezpieczeństwo transakcji, posiadamy certyfikat SSL, który całkowicie chroni Twoje dane. Dokładamy wszelki starań, aby zarówno proces zakupu damskiej odzieży medycznej, jak i dostawa były bezproblemowe i przyjemne. Przykładamy dużą wagę do przygotowywania paczek, żeby mieć pewność, że zamówiony towar dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA DAMSKIEJ ODZIEŻ MEDYCZNĄ

Płatności za damską odzież medyczną możesz dokonać online i kartą płatniczą poprzez profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24 oraz Paynow. Po wybraniu opcji płatności zostajesz przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji za zamówioną damską odzież medyczną.

Za zamówioną damską odzież medyczną możesz także zapłacić przelewem tradycyjnym na niżej wskazany numer konta bankowego:

Salus-Med

Jastrzębska 8

43-419 Hażlach

Bank mBank

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr konta: PL 13 1140 2004 0000 3302 8122 2479

DOSTAWA DAMSKIEJ ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Zamówiona damska odzież medyczna z naszego sklepu internetowego salus-med nadawana jest za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DPD,
  • firmy InPost obsługującej Paczkomaty.

Sam decydujesz o formie dostawy swojej damskiej odzieży medycznej.

KOSZT WYSYŁKI DAMSKIEJ ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Do wartości zamówionej damskiej odzieży medycznej doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, nie ponosisz żadnych kosztów przesyłki.

Dostawa

Koszt dostawy

Darmowa dostawa

Kurier DPD

15 zł

powyżej 300 zł

Paczkomaty Inpost

14 zł

powyżej 300 zł

Poczta polska

(dot. Trzymaków/Breloków)

6,50 zł

powyżej 300 zł

Odbiór osobisty/BON

0

 

ZWROT DAMSKIEJ ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Przysługuje Ci prawo do zwrotu damskiej odzieży medycznej w terminie 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Jeśli zechcesz odstąpić od umowy, wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie i dołącz go do przesyłki.

Zwrot pieniędzy za odesłaną damską odzież medyczną otrzymasz w przeciągu 30 dni od otrzymania przez nas zwrotu na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

KONTAKT

mail: kontakt@salus-med.pl

tel: 509 701 557

SALUS-MED

Pawła Stalmacha 24

43-400 Cieszyn

 

Polska