BLUZY JEDNOKOLOROWE

Wybór kolorowych bluz medycznych dla lekarek, pielęgniarek, techników medycznych i weterynaryjnych, studentek kierunków medycznych i pokrewnych. Sprawdź ofertę.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Kolorowe bluzy medyczne damskie

Kolorowe bluzy medyczne damskie to prosty sposób na wprowadzenie do placówki medycznej ujednoliconych, schludnych strojów służbowych. Kolor bluzy może nawiązywać do identyfikacji wizualnej przychodni, rozróżniać personel medyczny różnych oddziałów szpitala, a także grupy zawodowe zatrudnione w placówce. SALUS-MED oferuje szycie jednokolorowych bluz medycznych w dwóch modelach – z okrągłym lub szpiczastym dekoltem. Istnieje także możliwość zaprojektowania kolorowych bluz medycznych męskich. Stroje miękko układają się na ciele, zapewniają swobodę ruchów, są wytrzymałe i odporne na pranie w wysokich temperaturach. Jednokolorowe bluzy medyczne dostępne są aż w 16 mln kolorach, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej odzieży medycznej. Ujednolicona odzież medyczna wśród wszystkich pracowników placówki pozytywnie wpływa na ogólną ocenę miejsca przez pacjentów, powoduje także, że pacjenci odczuwają mniejszy strach i dyskomfort przed badaniem.

Bluzy medyczne jednokolorowe – dla kogo?

Jednokolorowe bluzy medyczne chętnie wybierane są nie tylko przez pracowników placówek medycznych, ale także przez stażystów kierunków medycznych – jako wygodny strój do odbywania praktyk. Często takie stroje noszone są także przez dentystów i pracowników gabinetów stomatologicznych lub ortodontycznych, a także przez personel gabinetów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Kolor stroju może być skomponowany z wystrojem gabinetów, co wprowadzi wizualną spójność i harmonię w odczuciach pacjentów wobec placówki.