Blog

Trendy, nowości i aktualne promocje

Bluzy medyczne Salus Med to 16 milionów kolorów do wyboru. Znajdź ten, który Tobie pasuje i nie strasz Pacjentów :)

Wizyta u lekarza lub pobyt w szpitalu niestety nie kojarzy się pozytywnie. Oznacza to przecież, że nasze zdrowie szwankuje i potrzebujemy pomocy specjalisty. W takim momencie ważny jest każdy detal, który wnosi nieco optymizmu i radości w życie pacjenta. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy, wykorzystuje kolorowe, oryginalne ubrania, które zapewniają im komfort i wywołują uśmiech na twarzy pacjentów. Jednak czym powinna charakteryzować się wysokiej jakości odzież medyczna? I dlaczego warto wybrać kolorowe bluzy Salus Med? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

Czym powinna się charakteryzować odzież medyczna?

Odzież medyczna, w tym także bluzy medyczne, powinna być przede wszystkim wygodna i uszyta tak, by zapewniać pełen komfort ruchu. Lekarze i inni pracownicy służby zdrowia pracują bowiem przez wiele godzin i potrzebują ubrań dopasowanych do ich aktywności. Cenne dodatki to wygodny dekolt oraz pojemne kieszenie, które są przydatne do noszenia drobnych przedmiotów.

Oprócz samego kroju duże znaczenie ma wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Ważne jest to, by tkaniny były przewiewne, przyjemne dla skóry i naturalne. Powinny też zachować swój dobry wygląd nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Dodatkowe ważne cechy to elastyczność i odporność na zagniecenia. Właśnie dlatego profesjonalne bluzy medyczne Salus Med to mieszanka wiskozy, poliestru i elastanu. Taki dobór sprawia, że są one wytrzymałe i długo trzymają fason. 

Co ważne, bluzy medyczne Salus Med polecane są nie tylko lekarzom. Świetnie sprawdzą się także w przypadku pielęgniarek, rehabilitantów, dentystów, ale także osób pracujących w branży beauty (chodzi np. o kosmetologów, fryzjerów, czy pracowników SPA).

Dlaczego warto wybrać kolorowe bluzy medyczne Salus Med?

Dlaczego jeszcze warto wybrać bluzy medyczne Salus Med? Na uwagę zasługuje ich ciekawa estetyka i możliwość samodzielnego wybrania koloru. Dlaczego jest to ważne? Przede wszystkim dlatego, że kolorowa odzież medyczna skraca dystans pomiędzy lekarzem, a pacjentem. Co więcej, wywołuje uśmiech na twarzy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Korzysta na tym również sam pracownik służby medycznej. Jak? Kolorowa odzież medyczna wpływa pozytywnie na jego nastrój i samopoczucie. A pacjenci, którzy są mniej zestresowani, są także chętniejsi do współpracy.

Oferta przygotowana przez Salus Med jest naprawdę rozbudowana: bluzy medyczne są dostępne w szerokiej gamie kolorów – jest ich aż 16 milionów! Na pewno każdy znajdzie więc propozycję dopasowaną do swoich gustów i potrzeb. Dobrym pomysłem jest także zaopatrzenie się w kilka egzemplarzy w odmiennych kolorach. Sprawdzą się one na różne okazje i można je stosować zamiennie. Dodatkowo kolorowe bluzy można dopasować do wielobarwnych, często wzorzystych czepków. Stworzony dzięki temu efekt jest naprawdę oryginalny i ciekawy.

W jaki sposób zamówić kolorową bluzę medyczną Salus Med? To bardzo proste. Cały proces odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, na której umieszczono intuicyjny mikser kolorów. Poruszając się po kwadracie można wybrać najciekawszy według nas odcień, a następnie złożyć zamówienie.

Posted in: Default category

Leave a comment