Blog

Trendy, nowości i aktualne promocje

Zestaw medyczny: kolorowy czepek + koszulka we wzorki - Twój must have na praktyki

Nikt nie lubi chorować. Nikt nie lubi też przebywać na oddziale szpitalnym – czym to na krótszy, czy dłuższy okres. W takich trudnych chwilach duże znaczenie mają nawet drobne elementy, które poprawiają nasz humor. Właśnie dlatego coraz więcej polskich lekarzy i pielęgniarek decyduje się zamienić tradycyjne stroje na kolorowe, wielobarwne propozycje. Jest to szczególnie ważne dla małych pacjentów, którym trudno jest się odnaleźć w nowej sytuacji. 

Zestawem, który warto wybrać m.in. na praktyki jest kolorowy czepek i koszulka we wzorki. Dlaczego jest to ciekawa propozycja? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Kolorowy czepek – must have na praktyki!

Kolorowy czepek to coraz popularniejsza propozycja, która jest wykorzystywana przez lekarzy różnych specjalizacji. Ten drobny gadżet świetnie wyróżnia w środowisku medycznym, czyli m.in. w szpitalu, w przychodni i w laboratorium. Kolorowe wzory sprawiają, że pacjenci – i dorośli i dzieci – czują mniejszy dystans, a ich strach nie jest tak silny.

Warto jednak pamiętać, że dobry czepek lekarski powinien być nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny. Właśnie dlatego wszystkie nasze produkty są tworzone według najwyższych standardów. Cechuje je uniwersalność, rozciągliwość, łatwe dopasowanie do kształtu głowy, lekkość oraz gwarancja dobrej wentylacji.

W naszym sklepie znajdziesz cztery podstawowe wzory czepków:

  • czepek z troczkami, czyli propozycja dość płytka, o kroju uniseks, wiązana z tyłu na troczki, dostępna w dwóch rozmiarach,
  • czepek wiązany, czyli fason popularny szczególnie wśród kobiet, który doskonale mieści długie włosy i którego głębokość można regulować poprzez wywinięcie przodu,
  • czepek z gumką, czyli głęboki i szeroki czepek z łatwością mieszczący bujną fryzurę, z tyłu regulowany na gumkę, dostępny w dwóch rozmiarach,
  • czepek bufiasty, czyli głęboki i szeroki fason, zwany także "bouffantowym", który na czole ma wszytą frotkę antypotową i jest dostępny w jednym rozmiarze.

Jeśli chodzi o wzory to mogą być to motywy roślinne (liście, kwiaty), motywy zwierzęce (kotki, pieski, liski, alpaki, misie), motywy folkowe (łowickie, kaszubskie), motywy orientalne (orientalne kwiaty, paisley), wzory dziecięce i bajkowe (jednorożce, miki), motywy odnoszące się do specjalizacji (zdrowe ząbki – stomatologia, klinika dla zwierząt – weterynaria, karmienie naturalne – położnictwo, pediatria), a także motywy według pory roku i okazji (świąteczne, wiosenne, zimowe).

Koszulka we wzorki – jaką wybrać?

Jeśli chcesz wyróżnić się na praktykach, sięgnij także po wzorzystą koszulkę lub bluzę medyczną. Nasze propozycje są dedykowane zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Ich zalety to świetne dopasowanie do sylwetki, wykonanie z najwyższej jakości materiałów, maksymalna wytrzymałość oraz gwarancja wygody.

Podobnie, jak w przypadku czepków, kolorowa bluza zmniejsza dystans, rozluźnia atmosferę, obniża strach i sprawia, że pacjent zaczyna się uśmiechać. Niektóre nasze propozycje, dostępne na stronie internetowej, noszą nazwy odnoszące się do ich stylistyki. Są to m.in. Zimowi Przyjaciele, Ząbkowelove, X-ray, Wieloryby, W rytmie czaczy, Świąteczna skarpeta, Strzykawki, Stópki, Stetoskopy.

Posted in: Default category

Leave a comment