Blog
Trendy, nowości i aktualne promocje

Ostatnie Posty

 • Komplety medyczne damskie elastyczne z joggerami
  Komplety medyczne damskie elastyczne z joggerami

  Znajdź idealny komplet medyczny damski, który spełni Twoje oczekiwania. Nasze komplety są elastyczne, zapewniając swobodę ruchu podczas długich godzin pracy. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Komplety medyczne są z elastanem, dzięki czemu nie krępują ruchów. Dostępne są w różnych kolorach, abyś mogła wyrazić swój własny indywidualny styl.

  Czytaj dalej
 • Jak nie powinien wyglądać medyk? Bierzemy pod lupę badanie preferencji Pacjentów
  Jak nie powinien wyglądać medyk? Bierzemy pod lupę badanie preferencji Pacjentów

  Niezależnie od wieku każdy z nas musiał kiedyś skorzystać z pomocy medycznej. Chodzi zarówno o wizytę u lekarza, jak i kontakt z pielęgniarką, dentystą, rehabilitantem, czy fizjoterapeutą. Taka sytuacja jest zazwyczaj dość stresująca. Jest jednak coś, co może zrobić każdy medyk, by poprawić komfort – zarówno pacjenta, jak i swój własny. O czym mowa? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

  Czytaj dalej
 • Kolorowe bluzy medyczne Salus Med zamówisz również hurtem
  Kolorowe bluzy medyczne Salus Med zamówisz również hurtem

  Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Dotyczy to również pracy w branży medycznej, gdzie lekarze, pielęgniarki, czy rehabilitanci, stale stykają się z emocjami pacjentów i z różnymi, często stresującymi sytuacjami. Jednym ze sposobów na poprawę humoru – zarówno swojego, jak i pacjentów – jest wykorzystywanie kolorowych bluz medycznych. Dlaczego warto je wybrać? I czy można zamówić je hurtem? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

  Czytaj dalej
 • Powody, by zamówić bluzę medyczną w Salus Med
  Powody, by zamówić bluzę medyczną w Salus Med

  Praca w charakterze lekarza, stomatologa, rehabilitanta, masażysty albo innego pracownika służby zdrowia nie jest prostym zadaniem. Każdy dzień oznacza bowiem ludzkie cierpienie, styczność z chorobami i konieczność udzielania nagłej pomocy. Warto więc wykorzystywać wszelkie okazje do tego, by poprawić swoje samopoczucie, a jednocześnie wywołać uśmiech pacjentów. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie ciekawej odzieży medycznej Salus Med. Dlaczego warto wybrać nasze bluzy? Temat ten omawiamy w...

  Czytaj dalej
 • Bluzy medyczne Salus Med to 16 milionów kolorów do wyboru. Znajdź ten, który Tobie pasuje i nie strasz Pacjentów :)
  Bluzy medyczne Salus Med to 16 milionów kolorów do wyboru. Znajdź ten, który Tobie pasuje i nie strasz Pacjentów :)

  Wizyta u lekarza lub pobyt w szpitalu niestety nie kojarzy się pozytywnie. Oznacza to przecież, że nasze zdrowie szwankuje i potrzebujemy pomocy specjalisty. W takim momencie ważny jest każdy detal, który wnosi nieco optymizmu i radości w życie pacjenta. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy, wykorzystuje kolorowe, oryginalne ubrania, które zapewniają im komfort i wywołują uśmiech na twarzy pacjentów. Jednak czym powinna charakteryzować się wysokiej...

  Czytaj dalej
 • Brak pomysłu na prezent dla dentysty? Sprawdź breloki medyczne w kształcie zębów
  Brak pomysłu na prezent dla dentysty? Sprawdź breloki medyczne w kształcie zębów

  W dzisiejszym zabieganym świecie okazywanie wdzięczności jest praktyką, która ulega zanikowi. A nie powinno tak być! Bycie uprzejmym, życzliwym i wdzięcznym ma przecież wiele korzyści. Z jednej strony poprawia nasze samopoczucie, sprawiając, że czujemy się bardziej spełnieni. Z drugiej powoduje, że osoba, której przekazujemy pozytywną energię także czuje się lepiej, a jej dzień staje się jaśniejszy.

  Czytaj dalej
 • Zestaw medyczny: kolorowy czepek + koszulka we wzorki - Twój must have na praktyki
  Zestaw medyczny: kolorowy czepek + koszulka we wzorki - Twój must have na praktyki

  Nikt nie lubi chorować. Nikt nie lubi też przebywać na oddziale szpitalnym – czym to na krótszy, czy dłuższy okres. W takich trudnych chwilach duże znaczenie mają nawet drobne elementy, które poprawiają nasz humor. Właśnie dlatego coraz więcej polskich lekarzy i pielęgniarek decyduje się zamienić tradycyjne stroje na kolorowe, wielobarwne propozycje. Jest to szczególnie ważne dla małych pacjentów, którym trudno jest się odnaleźć w nowej sytuacji.  Zestawem, który warto wybrać m.in. na...

  Czytaj dalej
 • Dzieci boją się wizyt u lekarza. Bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą temu zaradzić :)
  Dzieci boją się wizyt u lekarza. Bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą temu zaradzić :)

  Wizyta dziecka u lekarza nie musi być traumą, o ile odpowiednio przygotujemy siebie i swój gabinet na odwiedziny małych pacjentów. Sprawdź, jak przełamać w dziecku strach przed lekarzem i w jaki sposób bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą mu zaradzić.

  Czytaj dalej
 • Twoje dziecko zdało egzamin lekarski? Podaruj mu odzież medyczną w szalone wzorki
  Twoje dziecko zdało egzamin lekarski? Podaruj mu odzież medyczną w szalone wzorki

  Każdy sukces dziecka jest powodem do dumy rodzica. Wygrany konkurs, zdobyty medal w zawodach sportowych czy też zdany egzamin to dobre okazje do tego, by wręczyć dziecku upominek, który będzie upamiętniał to ważne wydarzenie. Znalezienie prezentu w przypadku młodszych dzieci wydaje się łatwiejsze, ale również i studentów można zaskoczyć. Jak sprawić radość przyszłym medykom? Dobrym rozwiązaniem może być zakup nietuzinkowej, kolorowej odzieży medycznej. Dlaczego taki wybór się sprawdzi? Poznaj...

  Czytaj dalej
 • Koszulki medyczne na każdą... specjalizację :)
  Koszulki medyczne na każdą... specjalizację :)

  Kolorowa odzież medyczna z oryginalnymi wzorami to coś, co sprawdzi się w każdej placówce medycznej, do której przychodzą dzieci. Ale może nawet i u niejednego dorosłego pacjenta oryginalny strój dentysty wywoła uśmiech i spowoduje, że poziom stresu nieco opadnie. Może więc warto pomyśleć o takim zakupie? To coś nie tylko dla dentysty, ale także dla medyków innych specjalności, dla pielęgniarek i położnych, dla masażystów czy fizjoterapeutów.

  Czytaj dalej
Showing 1 to 10 of 15 (2 Pages)