We wzorki

Kolorowe czepki medyczne we wzorki można dopasować do bluz medycznych lub stworzyć set z jednokolorową odzieżą medyczną. Kup czepek dopasowany do specjalizacji!

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Kolorowe czepki medyczne we wzorki

Kolorowe czepki medyczne we wzory wyprodukowane przez SALUS-MED są lekkie i idealnie dopasowują się do kształtu głowy. Tkanina, z której uszyte są czepki, jest wytrzymała i rozciągliwa, a dzięki mini otworom w strukturze materiału – szybko odparowuje wilgoć i pot. Głowa pod czepkiem jest wentylowana, co zapewnia komfortowe noszenie. Do czepków można dopasować bluzy medyczne we wzorki lub kolorowe bluzy medyczne damskie – tworzą spójny i schludny komplet. Krój czepka pozwala na wygodne zestawienie z maseczką chirurgiczną, bez tworzenia niekomfortowego ucisku w okolicy uszu. Czepki dostępne są w rozmiarze uniwersalnym, ponieważ przy czole posiadają lamówkę, pozwalająca na odpowiednie trzymanie na głowie. Zachęcamy do zapoznania sie z ofertą kolorowych bluz medycznych damskich oraz kolorowych bluz medycznych męskich

Czepki dla weterynarzy

Polski producent odzieży medycznej SALUS-MED przygotował ofertę kolorowych czepków medycznych we wzorki skierowaną do weterynarzy. Przewiewne nakrycie głowy ze zwierzęcym motywem, na przykład wielorybów, kotków, jednorożców, dinozaurów, psów lub alpak z pewnością umili pracę zespołom weterynaryjnym i będzie praktyczną osłoną w czasie przeprowadzanej operacji. Czepek z zabawnym, atrakcyjnym wizualnie wzorem to także dobry pomysł na prezent dla technika weterynarii rozpoczynającego staż w klinice dla zwierząt.