Drewniane

Drewniane breloki to świetny dodatek do kluczy. Możesz go wykorzystywać w pracy do zróżnicowania swoich kluczy, ale także na co dzień. Drewniane breloki charakteryzują się jakością i długotrwałą użytecznością. Sprawdź nasza kolekcję i wybierz swój drewniany brelok do kluczy!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

BEZPIECZNE ZAKUPY BRELOKÓW MEDYCZNYCH

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie podczas dokonywania zakupu breloków medycznych, dlatego w trosce o bezpieczeństwo transakcji, posiadamy certyfikat SSL, który całkowicie chroni Twoje dane. Dokładamy wszelki starań, aby zarówno proces zakupu breloków medycznych, jak i dostawa były bezproblemowe i przyjemne. Przykładamy dużą wagę do przygotowywania paczek, żeby mieć pewność, że zamówiony towar dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA BRELOKI MEDYCZNE

Płatności za breloki medyczne możesz dokonać online i kartą płatniczą poprzez profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24 oraz Paynow. Po wybraniu opcji płatności zostajesz przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji za zamówione breloki medyczne.

Za zamówione breloki medyczne możesz także zapłacić przelewem tradycyjnym na niżej wskazany numer konta bankowego:

Salus-Med

Jastrzębska 8

43-419 Hażlach

Bank mBank

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr konta: PL 13 1140 2004 0000 3302 8122 2479

DOSTAWA BRELOKÓW MEDYCZNYCH

Zamówione breloki medyczne z naszego sklepu internetowego salus-med nadawana jest za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DPD,
  • firmy InPost obsługującej Paczkomaty.

Sam decydujesz o formie dostawy swoich breloków medycznych.KOSZT WYSYŁKI BRELOKÓW MEDYCZNYCH

Do wartości zamówionych breloków medycznych doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, nie ponosisz żadnych kosztów przesyłki.

Dostawa

Koszt dostawy

Darmowa dostawa

Kurier DPD

15 zł

powyżej 300 zł

Paczkomaty Inpost

14 zł

powyżej 300 zł

Poczta polska

 (dot. Trzymaków/Breloków)

6,50 zł

powyżej 300 zł

Odbiór osobisty/BON

0ZWROT BRELOKÓW MEDYCZNYCH

Przysługuje Ci prawo do zwrotu breloków medycznych w terminie 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Jeśli zechcesz odstąpić od umowy, wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie i dołącz go do przesyłki.

Zwrot pieniędzy za odesłane breloki medyczne otrzymasz w przeciągu 30 dni od otrzymania przez nas zwrotu na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

KONTAKT

mail: kontakt@salus-med.pl

tel: 509 701 557

SALUS-MED

Pawła Stalmacha 24

43-400 Cieszyn

Polska