Mężczyzna

Męska odzież medyczna to podstawowy ubiór w branży okołomedycznej jak i medycznej. Zapewniają profesjonalny wygląd, ale też komfort i funkcjonalność. Wysoka jakość męskiej odzieży medycznej w naszym sklepie internetowym gwarantuje długą użyteczność. Wybierz swoją odzież medyczną dla mężczyzn z szerokiej gamy kolorów dostępnej na naszej stronie internetowej.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

BEZPIECZNE ZAKUPY ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie podczas dokonywania zakupu odzieży medycznej, dlatego w trosce o bezpieczeństwo transakcji, posiadamy certyfikat SSL, który całkowicie chroni Twoje dane. Dokładamy wszelki starań, aby zarówno proces zakupu odzieży medycznej, jak i dostawa były bezproblemowe i przyjemne. Przykładamy dużą wagę do przygotowywania paczek, żeby mieć pewność, że zamówiony towar dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

PŁATNOŚĆ ZA ODZIEŻ MEDYCZNĄ

Płatności za odzież medyczną możesz dokonać online i kartą płatniczą poprzez profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24 oraz Paynow. Po wybraniu opcji płatności zostajesz przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji za zamówioną odzież medyczną.

Za zamówioną odzież medyczną możesz także zapłacić przelewem tradycyjnym na niżej wskazany numer konta bankowego:

Salus-Med

Jastrzębska 8

43-419 Hażlach

Bank mBank

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

Nr konta: PL 13 1140 2004 0000 3302 8122 2479

DOSTAWA ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Zamówiona odzież medyczna z naszego sklepu internetowego salus-med nadawana jest za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DPD,
  • firmy InPost obsługującej Paczkomaty.

Sam decydujesz o formie dostawy swojej odzieży medycznej.KOSZT WYSYŁKI ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Do wartości zamówionej odzieży medycznej doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli, jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, nie ponosisz żadnych kosztów przesyłki.


Dostawa

Koszt dostawy

Darmowa dostawa

Kurier DPD

15 zł

powyżej 300 zł

Paczkomaty Inpost

14 zł

powyżej 300 zł

Poczta polska

 (dot. Trzymaków/Breloków)

6,50 zł

powyżej 300 zł

Odbiór osobisty/BON

0ZWROT ODZIEŻY MEDYCZNEJ

Przysługuje Ci prawo do zwrotu odzieży medycznej w terminie 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Jeśli zechcesz odstąpić od umowy, wypełnij formularz zwrotu dostępny na naszej stronie i dołącz go do przesyłki.

Zwrot pieniędzy za odesłaną odzież medyczną otrzymasz w przeciągu 30 dni od otrzymania przez nas zwrotu na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

KONTAKT

mail: kontakt@salus-med.pl

tel: 509 701 557

SALUS-MED

ul. Pawła Stalmacha 24

43-400 Cieszyn

Polska