We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

SETY

Odzież medyczna - sety i komplety damskie

SALUS-MED oferuje szeroki wybór setów odzieży medycznej dla kobiet. Na każdy zestaw składa się bluza medyczna oraz kolorowy czepek medyczny we wzorki. Czepek tworzy komplet z bluzą medyczną we wzorki – istnieje możliwość dopasowania rozmiaru bluzy oraz sposobu wykończenia bluzy: dekolt może być wykończony łagodnie, na okrągło lub w szpic, tworząc dekolt w serek. Każdy set wykonany jest z najwyższej jakości materiału zapewniającego komfortowe noszenie i ozdobionego wzorem nadrukowanym na tkaninę. Każdy zestaw powstaje na zamówienie klienta, to dlatego wyróżnia go precyzyjne skrojenie i obszycie.

Kolorowa odzież medyczna we wzorki to najlepszy sposób na zapewnienie personelowi medycznemu przyjemnej atmosfery w czasie dyżurów i skrócenie dystansu z pacjentami, którzy często obawiają się wizyt u lekarzy lub wykonywania badań. Lekarz, pielęgniarka czy technik elektroradiologii ubrany w zabawny strój szybko może nawiązać z pacjentem niezobowiązujący dialog, który rozładuje napiętą atmosferę.

Kolorowa odzież medyczna

Tradycyjne białe fartuchy medyczne są coraz rzadziej używane w placówkach medycznych – wypiera je kolorowa odzież medyczna ozdobiona zabawnymi wzorami. Decydując się za zakup takich strojów służbowych, warto zwrócić uwagę na jakość produktów. Odzież medyczna uszyta na potrzeby lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów czy weterynarzy nie powinna krępować ruchów, zsuwać się lub przesuwać w czasie noszenia ani zbiegać w trakcie prania. SALUS-MED jest polskim producentem odzieży medycznej, oferującym produkty wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Ponieważ proces produkcji przebiega na indywidualne zamówienie, każdy element stroju medycznego powstaje z najwyższą starannością. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą kolorowych bluz medycznych męskich

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry