Blog

Trendy, nowości i aktualne promocje

Odzież na praktyki weterynaryjne. Nie krępuj się i zainwestuj bluzę medyczną w śmieszne zwierzątka

Czym szczególnym charakteryzują się oferowane przez nas bluzy medyczne?

Oferowane przez nas bluzy medyczne to bluzy szyte na indywidualne zamówienie, zgodnie z tabelą rozmiarów, dzięki czemu nie marnujemy energii ani zasobów naszej planety, poprzez masowe szycie ubrań, zalegających w magazynach. Bluzy medyczne są idealnie dopasowane do sylwetki osoby, co sprawia, że są one nie tylko komfortowe w noszeniu, lecz również podkreślające walory sylwetki. Ponadto nasze bluzy powstają w naszej pracowni krawieckiej i wychodzą spod igły doświadczonych krawcowych. Szyte z materiałów najwyższej klasy są przewiewne, wygodne i wchłaniające pot. Można je wyparzać i prać nawet w bardzo wysokich temperaturach, bez szkody dla ich apretury i trwałości wzorów. Materiały, których używamy do szycia naszych bluz to:

  • wiskoza (33%),
  • poliester (65%)
  • elastan (2%).

Duża ilość poręcznych i funkcjonalnych kieszonek w naszych bluzach sprawia, że są one nie tylko wygodne, lecz również praktyczne w użytkowaniu.

Dlaczego warto wybrać bluzę w śmieszne zwierzątka na praktyki weterynaryjne?

Wizyta u weterynarza wiąże się ze stresem nie tylko dla zwierzęcego pacjenta, lecz również dla jego właściciela. Bluza w śmieszne zwierzątka pozwoli rozładować napięcie i rozweseli zestresowanego posiadacza czworonoga. Ponadto taka bluza zniweluje stres zwłaszcza u dzieci, które przychodzą ze swoim pupilem do gabinetu weterynarii oraz pozwoli skupić ich uwagę na śmiesznych wzorach, a nie na problemie zdrowotnym ich czworonożnego przyjaciela. Kolejną zaletą bluzy weterynaryjnej we wzory w śmieszne zwierzątka jej oryginalność. Decydując się na jej zakup, możesz być pewien, że twoja bluza będzie unikatowa. Oferowana przez nas odzież bowiem różni się od masowo produkowanych, jednokolorowych bluz, niczym się od siebie nieróżniących.

Jeśli zatem szukasz estetycznej, oryginalnej i zarazem wysokiej jakości odzieży medycznej, zdecyduj się na oferowaną przez nas bluzę ze wzorem w zwierzątka. Dzięki niej praktyki weterynaryjne upłyną w wesołej, zabawnej atmosferze.

Posted in: Default category

Leave a comment