Blog

Trendy, nowości i aktualne promocje

Odzież medyczna na zamówienie. Zaprojektujemy ją, uszyjemy, a radość noszenia zostawimy Tobie

Jaka powinna być idealna odzież medyczna?

Odzież medyczna powinna nadążać za duchem czasu. Być wykonana z materiałów, które nie tylko będą łatwe w utrzymaniu w czystości, ale również będą gwarantowały wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony, a do tego zapewni nienaganny wygląd. Ubrania te wykorzystywane są zarówno przez medyków, pielęgniarki, jak i ratowników medycznych. Te powstające w naszych fabrykach w niczym nie przypominają białych, sztywnych fartuchów sprzed lat.

Ubranie do branży medycznej musi być wykonane z wytrzymałych włókien, które w dotyku będą miękkie, a w użytkowaniu przewiewne. Dzięki tej kombinacji właściwości dzianin specjalistycznych możliwe jest uszycie uniformów medycznych nowej generacji. Nasza odzież medyczna jest szyta na miarę, a mnogość kolorów i wzorów sprawia, że użytkowanie jej na co dzień to czysta przyjemność.

O czym nie można zapomnieć, szyjąc ubrania dla medyków?

Pracując w służbie zdrowia, ratownictwie medycznym odzież robocza powinna być przede wszystkim wygodna. Musi zapewniać szeroki zakres ruchu, nie może krępować, czy też utrudniać wykonywania codziennych obowiązków. Mówi się, że idealne ubranie medyczne musi być funkcjonalne, dopasowane do sylwetki, a co za tym idzie mieć optymalny krój. Stosujemy różnego rodzaju wstawki, dekolty, wykończenia, kieszenie i długości. To sprawia, że z całą pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dopełnieniem idealnie skrojonej odzieży jest stosowanie wysokiej jakości nici, zamków, które zwiększają wytrzymałość ubrań. Dzięki możliwości wykonania ubrań na zamówienie możemy wykonać profesjonalne uniformy medyczne, które pomogą w identyfikacji branży, w której działa.

Posted in: Default category

Leave a comment