Blog
Trendy, nowości i aktualne promocje

Bluzy medyczne Salus Med szyją polskie krawcowe. Kupując nasze produkty wspierasz krajowy rynek

W czym tkwi sekret bluz medycznych Salus Med?

Przede wszystkim nie posiadamy gotowych produktów, czekających w magazynie na sprzedaż: nasze bluzy szyte są ręcznie, na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu nie marnujemy niepotrzebnie zasobów naszej planety. Co więcej, oferowane przez nas bluzy medyczne szyte są jedynie z materiałów najwyższej klasy, a wzory są bezpośrednio nadrukowywane na materiał, dzięki czemu bluzy można prać nawet w bardzo wysokich temperaturach, a także je wyparzać.

Sami zatem szyjemy bluzy i tworzymy na nich unikatowe wzory, mając pełną kontrolę nad procesem produkcji bluz medycznych oraz czuwając nad ich jakością. Stosowana przez nas technika umożliwia dopasowanie koloru do koloru wybranego przez klienta, z ponad szesnastu milionów barw! Jesteśmy pionierami w zakresie stosowania opisywanej technologii w produkcji bluz medycznych, dzięki czemu oferowane przez nas tekstylia mają niespotykane, oryginalne wzory i kolory.

Jakie są zalety bluz medycznych?

Unikatowa technologia szycia i ozdabiania to nie jedyne zalety oferowanych przez nas bluz medycznych. Oryginalne części garderoby w zabawne wzorki pomogą uspokoić oraz rozweselić małych pacjentów, a także skrócić dystans między dorosłymi i wywołać na ich twarzach uśmiech. Kolejnym plusem oferowanych przez nas bluz jest miły w dotyku materiał, z którego są uszyte, doskonale współpracujący z ciałem. Fason bluz podkreśla walory kobiecej sylwetki, a dwie pojemne kieszenie sprawiają, że ta część garderoby jest nie tylko estetyczna, lecz również praktyczna i komfortowa w noszeniu.

Nasze produkty są ponadto oryginalne – podczas gdy większość firm oferuje bluzy we wzorki w zwierzątka i kwiatki, my proponujemy wzory medyczne lub uśmiechnięte buźki. W końcu naszym atutem jest uniwersalność oferowanych produktów. Bluzy medyczne w zabawne wzorki to idealny prezent zarówno dla pielęgniarek oraz położnych, jak i lekarzy, studentów medycyny, techników kierunków medycznych, masażysty, fizjoterapeuty czy stomatologa. Dobrze prezentować będą się w niej dentyści, rejestratorki medyczne czy weterynarze. Zapraszamy do zakupu bluz medycznych Salus Med!

Posted in: Default category

Leave a comment