Koszulki medyczne na każdą... specjalizację :)

Kolorowa odzież medyczna z oryginalnymi wzorami to coś, co sprawdzi się w każdej placówce medycznej, do której przychodzą dzieci. Ale może nawet i u niejednego dorosłego pacjenta oryginalny strój dentysty wywoła uśmiech i spowoduje, że poziom stresu nieco opadnie. Może więc warto pomyśleć o takim zakupie? To coś nie tylko dla dentysty, ale także dla medyków innych specjalności, dla pielęgniarek i położnych, dla masażystów czy fizjoterapeutów.

Odzież medyczna na zamówienie. Zaprojektujemy ją, uszyjemy, a radość noszenia zostawimy Tobie

Praca w uniformach nie należy do przyjemnych, gdy masz na sobie przez całe 8 godzin ubranie z materiału sztywnego, nieoddychającego, źle dopasowanego. Dlatego w naszym zakładzie „odczarowujemy” odzież medyczną. Dziś postaramy się przedstawić najważniejsze elementy, jakimi powinna wyróżniać się najwyższej klasy odzież medyczna. Nasza jest szyta na zamówienie, przez co gwarantuje zawsze maksimum swobody.

Odzież na praktyki weterynaryjne. Nie krępuj się i zainwestuj bluzę medyczną w śmieszne zwierzątka

Bluzy medyczne to nie tylko bluzy przeznaczone dla pielęgniarek lub lekarzy medycyny. Równie dobrze sprawdzą się w roli odzieży na praktyki weterynaryjne! Sprawdź, co warto wiedzieć o oferowanych przez nas bluzach medycznych w śmieszne zwierzątka.

Nie masz pomysłu na prezent dla pielęgniarki? Postaw na bluzę medyczną w zabawne wzorki

Breloczki, kubeczki, fartuchy czy czepki z wzorami, nawiązującymi do tematyki szpitalnej to nie jedyne pomysły na prezent lub upominek w ramach podziękowania dla przedstawicieli opieki medycznej. Wyjątkowym prezentem dla  bliskiej ci pielęgniarki, będzie również bluza medyczna w zabawne wzorki. Sprawdź, co jest w niej wyjątkowego!

Z jakiego materiału powinna być wykonana bluza dla lekarza? Z bawełny, poliestru czy wiskozy?

Podczas gdy większość oferowanych na rynku bluz medycznych produkowana jest z bawełny często niskiej jakości, my oferujemy bluzy z poliestru oraz wiskozy, materiałów idealnych na ubrania dla lekarzy. Sprawdź, jakie właściwości obydwu tkanin sprawiają, że bluzy z nich uszyte są wygodne i funkcjonalne.

Bluzy medyczne Salus Med szyją polskie krawcowe. Kupując nasze produkty wspierasz krajowy rynek

Zamiast wspierać zachodnie korporacje i kupować bluzy medyczne produkowane fabrycznie, warto postawić na polskie, rodzime firmy. Bluzy medyczne Salus Med są nie tylko szyte przez polskie krawcowe, lecz również projektowane z wykorzystaniem unikatowej technologii. Sprawdź, jak powstają oferowane przez nas bluzy i jakie są ich zalety?