Odzież na praktyki weterynaryjne. Nie krępuj się i zainwestuj bluzę medyczną w śmieszne zwierzątka

Bluzy medyczne to nie tylko bluzy przeznaczone dla pielęgniarek lub lekarzy medycyny. Równie dobrze sprawdzą się w roli odzieży na praktyki weterynaryjne! Sprawdź, co warto wiedzieć o oferowanych przez nas bluzach medycznych w śmieszne zwierzątka.

Nie masz pomysłu na prezent dla pielęgniarki? Postaw na bluzę medyczną w zabawne wzorki

Breloczki, kubeczki, fartuchy czy czepki z wzorami, nawiązującymi do tematyki szpitalnej to nie jedyne pomysły na prezent lub upominek w ramach podziękowania dla przedstawicieli opieki medycznej. Wyjątkowym prezentem dla  bliskiej ci pielęgniarki, będzie również bluza medyczna w zabawne wzorki. Sprawdź, co jest w niej wyjątkowego!

Z jakiego materiału powinna być wykonana bluza dla lekarza? Z bawełny, poliestru czy wiskozy?

Podczas gdy większość oferowanych na rynku bluz medycznych produkowana jest z bawełny często niskiej jakości, my oferujemy bluzy z poliestru oraz wiskozy, materiałów idealnych na ubrania dla lekarzy. Sprawdź, jakie właściwości obydwu tkanin sprawiają, że bluzy z nich uszyte są wygodne i funkcjonalne.

Bluzy medyczne Salus Med szyją polskie krawcowe. Kupując nasze produkty wspierasz krajowy rynek

Zamiast wspierać zachodnie korporacje i kupować bluzy medyczne produkowane fabrycznie, warto postawić na polskie, rodzime firmy. Bluzy medyczne Salus Med są nie tylko szyte przez polskie krawcowe, lecz również projektowane z wykorzystaniem unikatowej technologii. Sprawdź, jak powstają oferowane przez nas bluzy i jakie są ich zalety?

Dzieci boją się wizyt u lekarza. Bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą temu zaradzić :)

Wizyta dziecka u lekarza nie musi być traumą, o ile odpowiednio przygotujemy siebie i swój gabinet na odwiedziny małych pacjentów. Sprawdź, jak przełamać w dziecku strach przed lekarzem i w jaki sposób bluzy medyczne w kolorowe wzorki mogą mu zaradzić.